گفتگوی آنلاین
Label


بازگشت
اخبار 
   سال :      ماه :  

تاریخ انتشار: 02/03/1392
15: 18  : ساعت  
:: نوع مطلب: خبر

هتل‌های مالزی در صدر رده‌بندی بهبود کیفیت سرویس‌دهی در دنیا


بر اساس بررسی‌های انجام شده توسط یک سازمان بین‌المللی فعال در حوزه صنعت هتلداری، هتل‌های آسیایی از جمله هتل‌های مالزی در صدر رده‌بندی بهبود کیفیت سرویس‌دهی قرار گرفتند.

به گزارش توریست مالزی و به نقل از خبرگزاری ایسنا، بر اساس بررسی‌های انجام شده توسط یک سازمان بین‌المللی فعال در حوزه صنعت هتلداری، هتل‌های قاره آسیا در سال‌های اخیر بیشترین میزان رشد در کیفیت خدمات ارائه شده به مسافران را داشته‌اند.

کیفیت سرویس‌دهی در هتل‌های سه کشور چین، مالزی و تایلند در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته و بر اساس همین گزارش برترین هتل‌های چین از نظر سرویس‌دهی در شهرهای پکن، شانگهای، ماکائو و هنگ‌کنگ، برترین هتل‌های مالزی از نظر سرویس‌دهی در شهر کوآلالامپور و برترین هتل‌های تایلند از نظر سرویس‌دهی در شهر بانکوک واقع شده‌اند.

کشورهای آسیایی و در صدر آنها پنج کشور هند، نیوزلند، سنگاپور، چین و مالزی همچنین بالاترین میزان رشد درآمدهای حاصل از صنعت گردشگری را در شش ماهه نخست سال جاری میلادی داشته‌ و با داشتن هشت درصد رشد درآمد در نیمه نخست سال 2013، حدود 553 میلیارد دلار از تولید ناخالص داخلی خود را به این صنعت اختصاص داده‌اند.